Результати боротьби з тіньовим обігом спирту вселяють надію

today 11.01.2020 query_builder 11:48 remove_red_eye 73 bookmarks Новини

У січні 2020 року ДП «Укрспирт» офіційно реалізує 440,60 тисяч декалітрів спирту, а торік за аналогічний період було продано лише 255,17 тисяч декалітрів. Це стало можливим завдяки активній боротьбі з виробництвом контрафактного спирту в Україні, повідомили у пресслужбі «Укрспирту».

«Ці цифри свідчать не про те, що ми стали виробляти чи споживати більше алкоголю в країні, а про ефективну боротьбу з тіньовим обігом спирту. Держава зосередила увагу на ліквідації усіх можливих схем виробництва контрафактного спирту, які раніше існували на заводах підприємства. Ми уважно стежимо за собівартістю спирту та правильною закупкою сировини. І якщо бачимо будь-які порушення, то відразу міняємо керівників заводів. І це вже дає свої результати», — прокоментував в. о. голови ДП «Укрспирт» Сергій Блескун.

Нині ДП готують до передачі Держфонду майна України. Слід зауважити, що збільшення об’єму реалізації спирту ДП «Укрспирт» пропорційне збільшенню акцизу, тобто призведе до зростання надходжень до бюджету України.

«Дякую міністерству, Державній фіскальній службі та правоохоронним органам за спільну роботу у напрямку детінізації спиртової галузі. Усе, що можна зробити на ДП “Укрспирт” щодо цього напрямку, ми робимо. Звісно, ми не можемо контролювати нелегальний імпорт або підпільні заводи, які працюють під виглядом іншої діяльності у нашій державі. Однак упевнений, що невдовзі такі явища зникнуть в Україні», — підкреслив Блескун.

До речі, у січні працюватиме 10 заводів ДП «Укрспирт», при цьому торік у січні працювали 7.

92 запитів за 0,243