Ринок землі відкриють наступного року

today 29.08.2019 query_builder 18:12 remove_red_eye 168 bookmarks Новини

Президент України Володимир Зеленський на зустрічі з президентом Групи Світового банку Девідом Малпассом підтвердив, що має намір провести земельну реформу та демонополізувати економіку.

Про це написав президент Групи Світового банку Девід Малпасс у статті для Financial Times, пише Економічна правда з посиланням на повідомлення Офісу Президента.

"Під час нашої зустрічі президент Зеленський підтвердив прагнення реалізувати кілька ключових заходів, спрямованих на зростання: провести земельну реформу, відмежувати володіння транзитними активами від НАК "Нафтогаз України", демонополізувати економіку та державні підприємства й поважати незалежність центрального банку", - написав Малпасс, додавши, що згадуватиме про ці прагнення під час зустрічей на саміті "Великої сімки".

Також Малпасс наголосив: "Країна зобов'язалася здійснити розмежування володіння потужностями з транзиту та видобування газу до 1 січня 2020 року".

Ще однією проблемою він вважає те, що "державі належить понад половина банківського сектору; при цьому частка непрацюючих кредитів перевищує 50%".

А "мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення підриває надійність володіння землею та перешкоджає використанню землі як забезпечення для доступу до кредитних ресурсів", - вважає президент Групи Світового банку.

До речі, заступник голови Нацбанку Дмитро Сологуб вважає, що банківська система України готова до роботи з ринком землі.

Представники нової влади України неодноразово заявляли про намір відкрити ринок землі уже 2020 року, провівши до кінця нинішнього земельну реформу.

92 запитів за 0,261