“Київобленерго” попереджає – боржники залишаться без світла

today 24.09.2019 query_builder 14:49 remove_red_eye 229 bookmarks Новини

"Київобленерго" має намір наприкінці вересня відключити від енергопостачання 21 абонента-боржника в різних районах Київської області.

"Компанія-постачальник електричної енергії ТОВ "Київська обласна енергопостачальна компанія" направила в "Київобленерго" заявки на відключення від системи електропостачання соціально значущих організацій, установ і підприємств, що діють в різних районах Київської області. Серед об'єктів на відключення - водоканали, житлово-комунальні господарства і медичні установи", - йдеться в повідомленні.

Закон України "Про ринок електричної енергії" накладає на оператора системи розподілу (ВСР) зобов'язання невідкладно виконувати заявки енергопостачальних компаній на знеструмлення боржників. Адже невиконання оператором системи розподілу заявки на відключення абонента є порушенням закону.

"Щоб уникнути відключення, клієнтам необхідно звернутися до постачальника електричної енергії ТОВ "Київська обласна енергопостачальна компанія" і врегулювати питання заборгованості. Постачальник може відкликати заявку на відключення, і в такому випадку відповідні абоненти не будуть знеструмлені", - говорять в "Київобленерго".

У список об'єктів на відключення з 23 по 25 вересня цього року потрапили й підприємства Києво-Святошинського району.

Зокрема, без світла можуть залишитися об’єкти, які обслуговує КП "Боярка-водоканал", ТОВ "ЖЕО "Софія Київська", ТОВ "Керуюча компанія "Комфорт сервіс НТ", ТОВ "Софія Буд Груп", ТОВ "ЖЕК Перший Парковий", ERK "Erker".

92 запитів за 0,297