Розблоковано процес великої приватизації

today 31.07.2019 query_builder 12:27 remove_red_eye 184 bookmarks Новини

Велика приватизація, що блокувалася судами, нині вже розблокована, і тепер все залежить від погоджень Міністерства економрозвитку і торгівлі.

Про це повідомив представник президента в Кабінеті Міністрів Андрій Герус в інтерв'ю РБК Україна, пише Цензор.НЕТ.

"Зараз м'яч на полі Міністерства економіки. Якщо воно дасть відповідне погодження, то можна вже запустити приватизацію Одеського припортового заводу, ОГХК, Електроважмашу, шахти Краснолиманська і ще кількох підприємств. У нас є процес щодо Центренерго, який не заблокований у суді", - розповів він.

Герус зауважив, що в Україні є кілька об'єктів, які перебувають на балансі Державного управління справами, їх також можна продати.

"Якщо Мінекономіки приймає рішення, то далі Кабмін схвалює радників, і через кілька місяців ми можемо отримати успішні кейси з приватизації", - повідомив представник президента.

Також Герус виступив за приватизацію Укрспирту. На думку політика, монополія цього підприємства "штучно придумана".

"Цей товар точно не є настільки стратегічним, щоб держава тримала монополію у своїй власності, і всі розуміли, що там процвітає масова корупція. Очевидно, що з цього годувалися серед іншого певні клани, політики або навіть якісь кримінальні елементи", - наголосив чиновник.

Він зауважив, що слід дати можливість всім охочим працювати в цій галузі можливість купити у свою приватну власність заводи, розвивати їх, але справно платити податки та акцизи.

92 запитів за 0,336