Розпочався конкурсний відбір компанії, яка споруджуватиме Київську об’їзну дорогу

today 13.12.2021 query_builder 13:00 remove_red_eye 284 bookmarks Новини

Міністерство інфраструктури України розпочало конкурсний відбір компанії, яка будуватиме першу ділянку Київської обхідної дороги - 18-кілометровий відрізок від траси М-07 Київ – Ковель – Ягодин до М-06 Київ – Чоп.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Мінінфраструктури у Фейсбуці.

До слова, нова дорога матиме категорію Іа. У ході робіт передбачається збудувати два мости, шість шляхопроводів та одну естакаду.

Відбір виконавця робіт пройде в три етапи: І етап – вираження зацікавленості; ІІ етап – подання кваліфікаційних пропозицій; ІІІ етап – оцінка комерційних пропозицій учасників.

Саме такий порядок документів відповідає стандартним процедурам, які застосовуються на проєктах ЄІБ, ЄБРР та Світового банку.

Зазначається, що подання пропозиції та участь у відборі здійснюється через майданчик «Playtender», за відповідним посиланням. Майданчик є сертифікованим у системі ProZorro, а програмна розробка є адаптованою до умов експерименту. Це спростить вихід на український ринок міжнародних гравців, які мають досвід втілення аналогічних за масштабом проєктів та можуть залучити додаткове довгострокове фінансування для будівництва.

У міністерстві нагадують, що 6 грудня уряд затвердив проєкт Постанови «Про реалізацію експериментального проєкту будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва»

Нова дорога навколо столиці буде побудована у формі напівкільця і матиме довжину майже 150 км. Дорога складатиметься з шести ділянок та сполучить траси: М-07 Київ – Ковель, М-06 Київ – Чоп, М-05 Київ – Одеса, Н-01 Київ – Знам’янка, Н-08 Бориспіль – Маріуполь, М-03 Київ – Харків та М-01 Київ – Чернігів. Проєкт також передбачає будівництво мостового переходу з підходами через річку Дніпро довжиною понад 25 км, з них 5,9 км – сам міст.

Зазначимо, що, як інформує Укрінформ, повністю завершити роботи з будівництва Київської об’їзної дороги планується впродовж 5-6 років за умов стабільного фінансування, загальна вартість проєкту становить 85 млрд грн.

Фото ілюстративне із сайту Укрінформ, карта the-village.com.ua

92 запитів за 0,314