Розпочався процес зниження тарифів на проїзд в приміському пасажирському транспорті

today 12.08.2021 query_builder 08:08 remove_red_eye 2342 bookmarks Новини

На Київщині в результаті конструктивного діалогу керівництва області та перевізників вдалося розпочати процес зниження тарифів на проїзд в приміському пасажирському транспорті, інформує пресслужба Київської ОДА.

Як ми писали раніше, 6 серпня голова ОДА В. Володін провів зустріч з перевізниками, під час якої попередньо домовилися про зниження тарифів, де підвищення відбувались протягом 2021 року, виходячи з того, що таке підвищення не може перевищувати 15-18%.

«Наразі вже знижено тарифи на 9 маршрутах. Це розумний компроміс, який враховує економічні реалії, в яких працюють перевізники, та можливості населення оплачувати їх послуги. Вважаю, що решта надавачів послуги також мають з розумінням поставитися до платоспроможності людей та переглянути тарифи», – наголосив голова Київської ОДА.

За даними управління пасажирських перевезень Київської облдержадміністрації, скорочення вартості проїзду відбулося на таких напрямках: Вишневе – Київ; Боярка – Київ; Васильків; Криве Озеро – Київ; Ірпінь – Київ; Чабани – Київ; Святопетрівське – Київ; Крюківщина – Київ (АС «Київ»); Крюківщина – Київ (АС «Південна»). Збільшення вартості проїзду на жодному із перелічених напрямків не перевищує 18 %.

Фото ілюстративне із відкритих джерел

92 запитів за 0,227