Рух транспорту від Миронівки у напрямку с. Козин закрито до 1 вересня (є схема об’їзду)

today 02.07.2021 query_builder 10:02 remove_red_eye 301 bookmarks Новини

Продовжується оновлення дороги Р-09 Миронівка – Канів. Нині роботи ведуться на ділянці (км 5+000 - км 19+100) поблизу с. Маслівка та м. Миронівка. Зокрема, по с. Маслівка відфрезероване зношене покриття, також тут розширили дорогу до 8 метрів та влаштовано нижній шар асфальтобетону.

«Крім цього продовжуємо працювати на ділянках дороги, де ремонт розпочали наприкінці 2020 року, частково при ремонті цієї дороги використали технологію укочуваний бетон. Дороги, що ремонтуються за такою технологією здатні витримувати значні навантаження», - інформує Служба автомобільних доріг у Київській області.

Через розташування в регіоні підприємств харчової промисловості та гранітних кар‘єрів - це одна з доріг, якою рухається велика кількість вантажного транспорту.

На ділянці з бетонною основою вже влаштовано асфальтобетонне покриття. На черзі - верхній шар асфальтобетону.

У зв'язку з відновленням робіт на ділянці км 5+000- км 19+100 (м. Миронівка) рух для вантажного та легкового транспорту від м. Миронівка у напрямку с. Козин закрито до 1 вересня.

Об'їзд здійснюється згідно погодженої з Національною поліцією схеми місцевими дорогами:

для легкового автотранспорту - через с. Салів у напрямку Миронівки,

для вантажівок - через села Маслівка, Потік та Зеленьки з виїздом на дорогу Н-01 Київ— Знам'янка.

У рамках ремонтних робіт буде відремонтовано дорожнє покриття; в межах населених пунктів облаштовано тротуари; укріплене узбіччя; зроблено водовідведення; нова розмітка та дорожні знаки.

Фото - Служба автомобільних доріг у Київській області

92 запитів за 0,246