Сайти, що завжди стануть у нагоді

today 09.09.2019 query_builder 13:10 remove_red_eye 210 bookmarks Новини

Нині чи не найрозповсюдженіша відповідь на будь-яке запитання: «Гугл тобі на допомогу». А й справді інтернет – це доступний і легкий у користуванні помічник, за допомогою якого можна й вищий навчальний заклад знайти, й місце роботи, й цікаву інформацію про сьогодення та минувшину.

Coma.in.ua розповідає про кілька корисних українських сайтів, які можуть стати вам у нагоді.

Зараз майже не можливо влаштуватися на роботу в державних органах, у бюджетній сфері без знання української мови. Якщо у вас з цим виникають певні проблеми, то рекомендуємо знайти сайт ukr-mova.in.ua - це освітній проєкт для бажаючих вдосконалити свої знання державної мови. Тут чимало цікавих вправ, диктантів, є бібліотека правил.

Ще один український сайт рrometheus.оrg.ua - громадський проєкт масових відкритих онлайн-курсів українською мовою. Викладачі КНУ ім. Т.Г. Шевченка, КПІ, Києво-Могилянської академії пропонують безкоштовні навчальні курси університетського рівня.

Людина обирає тему і переглядає відеолекції, виконує інтерактивні завдання, щоб перевірити вже набуті знання, має можливість спілкуватися на форумі із студентами та викладачами. І що дуже важливо - за умови успішного виконання усіх завдань, слухач отримає сертифікат про завершення курсу.

До речі, навчатись можна навіть вночі, бо лекції, тести і форум доступні цілодобово.

Вирішили придбати автомобіль – тоді вам на сайт pdr.hsc.gov.ua, де всі бажаючі знайдуть онлайн-тести для перевірки знань правил дорожнього руху.

А якщо ви досвідчений автомобіліст, то вам не завадить встановити мобільний навігатор navizor.com, який прокладе оптимальний маршрут з урахуванням якості дорожнього покриття. Тут зібрано і проаналізовано дані про стан доріг у режимі реального часу. Тож навігатор попереджає про небезпечні ділянки шляху попереду.

Багатьох цікавить історія свого родоводу, я не виключення, але не знав, що завдяки ентузіастам, історію своєї родини вже можна вивчати онлайн – зареєструвався на сайті pra.in.ua і шукай коріння роду за прізвищем чи регіоном за принципом соціальних мереж.

Наповнювати платформу допомагають професійні історики та волонтери.

Довідатись про проведені в Україні реформи і ті, які лише в процесі реалізації, можна на сайті reformу.org.ua.

І наостанок три сайти, які допоможуть вам добре відпочити. Інколи увімкнувши телевізор не можеш знайти фільм під настрій. Не біда – заходьте на сайт jarvis.net.ua – тут ви максимально швидко зможете знайти фільм для душі. До речі, всі кінострічки озвучені українською мовою.

3D-тури музейними закладами України просто неба пропонує сайт museums.authenticukraine.com.ua.

Свого часу Google разом з Міністерством культури України оцифрували сім музеїв просто неба в різних куточках України і створили віртуальний тур ними.

На сайті “Музеї України просто неба” можна, не виходячи з квартири, помандрувати, дізнатися про історію життя в різних регіонах, ознайомитися з народною архітектурою та побутом тих місць.

Справжня знахідка для туристів - туристичний портал про Україну UA.IGotoWorld.com. Тут мандрівники знайдуть все необхідне для цікавої подорожі: мапи з позначками визначних місць, маршрути, місця, де можна комфортно і недорого переночувати.

92 запитів за 0,239