Самогубство чи умисне вбивство?

today 24.02.2020 query_builder 10:15 remove_red_eye 360 bookmarks Новини

У селі Чайки Києво-Святошинського району в маєтку Леоніда Кожари, який очолював МЗС в уряді М. Азарова, 22 лютого знайшли мертвим колишнього керівника телеканалу «Інтер», гендиректора телекомпанії «Тоніс» та одного з власників рекламного холдингу Atlantic group Сергія Старицького. Спочатку надходила інформація, що він покінчив життя самогубством увечері напередодні, вистреливши собі в голову з пістолета. Але потім поліція перекваліфікувала справу в умисне вбивство.

«Правоохоронці отримали дані, які дають підстави припускати, що чоловік міг не сам покінчити із життям. А відтак за погодженням із прокуратурою кримінальне провадження перекваліфіковано із самогубства на умисне вбивство», – повідомила прес-служба поліції увечері 22 лютого.

Також у поліції зазначили, що в будинку, де знайшли загиблого, перебувало троє осіб – «подружжя і їхній гість», усі вони вживали алкоголь. Зі слів жінки, вона перебувала в іншій кімнаті, «коли гість вистрілив собі в голову із пістолета господаря».

Призначено низку експертиз: судово-медичну, комплексну молекулярно-генетичну, дактилоскопічну, балістичну та хімічну.

Брат Старицького Юрій Воловик стверджує, що Старицькому вистрілили в голову з відстані 3 метрів, посилаючись на висновок паталогоанатомів.

92 запитів за 0,235