СБУ блокувала діяльність хакерського угруповання

today 18.01.2020 query_builder 09:38 remove_red_eye 135 bookmarks Новини

СБУ блокувала діяльність хакерського угруповання, учасники якого викрадали кошти з рахунків вітчизняних державних підприємств

Організували оборудку троє мешканців Одеської та Дніпропетровської областей, які виявляли уразливості у функціонуванні систем електронних грошових переказів держустанов. Під виглядом тестування програмного забезпечення нібито за завданням «головного офісу», вони змушували посадовців розкривати їм необхідні дані для доступу до обчислювальної техніки держустанов та рахунків у міжнародних електронних платіжних системах. Викрадені кошти зловмисники через систему міжнародних переказів переводили на рахунки підставних осіб та привласнювали.

Співробітники СБУ, зокрема, встановили причетність хакерів до заволодіння у жовтні 2019 року майже двомастами тисячами гривень запорізької філії ПАТ «Укрпошта». Інші факти протиправної діяльності угруповання встановлює досудове слідство. Під час обшуків за місцями проживання фігурантів справи правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку, мобільні телефони та флеш накопичувачі з інформацією, яка підтверджує проведення незаконних операцій.

92 запитів за 0,251