Сенсація! Керівник ОПЗ просить знизити йому зарплату в 10 разів

today 13.02.2020 query_builder 11:15 remove_red_eye 194 bookmarks Новини

24 січня цього року Кабінет Міністрів призначив Миколу Синицю в.о. голови правління Одеського припортового заводу. Тоді про нього було відомо широкому загалу небагато – власник кількох фірм, 2019 року балотувався до Верховної Ради від партії "Свобода". А днями Микола Синиця, безперечно, вразив громадськість - він звернувся до Фонду держмайна та наглядової ради держпідприємства з проханням про зменшення зарплати у 10 разів.

Про це повідомляє «Економічна правда» з посиланням на пресслужбу ОПЗ.

Згідно з п. 5.1. контракту, Синиці встановлено заробітну плату у вигляді посадового окладу розміром 60 мінімальних посадових окладів, а це 630 тис грн на місяць.

У листі до голови Фонду держмайна Дмитра Сенниченка та заступника голови Фонду, голови наглядової ради ОПЗ Сергія Ігнатовського Синиця просить встановити йому зарплату у розмірі 6 мінімальних посадових окладів та надбавку за інтенсивність і особливий характер праці у розмірі 50% від окладу.

В.о. голови правління Одеського припортового заводу вважає, що фінансовий стан ОПЗ не дозволяє на поточний час виплачувати йому заробітну плату, встановлену контрактом.

До речі, оклад попереднього в.о. директора підприємства Сергія Назаренка становив близько 60 тис грн.

Цікаво, чи наслідуватимуть приклад Синиці голови правління «Укрпошти», «Нафтогазу України», інших держпідприємств, де зарплати в рази більші.

92 запитів за 0,283