Сенсаційне відкриття німецьких науковців щодо COVID-19

today 24.04.2020 query_builder 12:50 remove_red_eye 186 bookmarks Новини

Фото УНІАН Увага! Ці дані поки що не підтверджені ВОЗ

Німецькі науковці вважають, що у 99% вірус передається під час тривалого контакту із зараженим і він майже не передається через поверхні.

Про це розповів вірусолог із Німеччини Гендрік Штрек з Інституту вірусології та дослідження ВІЛ Університету Бонна, пише RTL Today, інформує УНІАН.

Досліди проводили у Гайсбергу – одному із епіцентрів коронавірусу у ФРН. Протягом кількох тижнів науковці збирали інформацію у місті, опитували людей та брали зразки вірусу для того, щоб з’ясувати, як саме передається коронавірус.

"Немає значного ризику зараження цією хворобою, коли ви ходите магазинами. Серйозні спалахи інфекції завжди були результатом того, що люди протягом більш тривалого періоду часу були ближче один до одного, наприклад, після вечірок в Ішглі, Австрія. Коли ми брали зразки з дверних ручок, телефонів або туалетів, було неможливо культивувати вірус в лабораторії на основі цих зразків", - розповів Штрек. Він вважає, щоб дійсно заразитися, потрібно тривалий час контактувати з інфікованим. А для того, щоб підхопити коронавірус із поверхні треба, щоб заражена людина кашлянула в руку, потім доторкнулась, наприклад, до дверної ручки, а одразу після цього до неї доторкнулась інша людина, а згодом і до власного обличчя. "Результати цього більш детального дослідження можуть потім послужити основою для рекомендацій національним стратегіям виходу з карантину. Важливо отримати ці дані, щоб переконатися, що рішення ухвалюються на основі фактів, а не припущень. Дані повинні служити основою інформації для уряду, щоб вони могли потім подумати про свої подальші дії", - вважає Штрек. Те, що COVID 19 є краплинною інфекцією і не може передаватися через повітря, раніше також підтвердив вірусолог Крістіан Дростен з берлінського Charité. Він наголошував, що коронавірус надзвичайно чутливий до висихання, тому єдиний спосіб заразитися ним, якщо ви "вдихаєте краплі". Раніше французькі науковці встановили, що коронавірус гине протягом 15 хвилин при температурі 92 градуси Цельсія.

92 запитів за 0,242