Найкращі читці поезії Т.Г. Шевченка живуть, зокрема, у громадах передмістя

today 09.04.2021 query_builder 06:20 remove_red_eye 258 bookmarks Новини

Ось і стали відомі імена переможців обласного дистанційного огляду-конкурсу читців. Він проходив за підтримки управління культури Київської ОДА та Київської облради. До Київського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи надійшло понад 70 заявок для участі в конкурсі. Віковий діапазон учасників теж вражає: від 7 до 76 років. Про це повідомляє пресслужба Київської облради.

На переможців вже очікують дипломи лауреата І, ІІ, ІІІ ступеня, а також диплом за участь, який отримають усі учасники.

Організатори заходу відзначають, що до огляду-конкурсу для демонстрації своїх творчих робіт у стилі «різьба по дереву», присвячених Т.Г. Шевченку, приєднався Заслужений майстер народної творчості України, представник Ржищівської громади Анатолій Євлогієв.

Отже, за підсумками – володарем ГРАН-ПРІ стала Юлія Савченко (м. Бровари, Броварська ТГ)

Серед переможців чимало представників громад колишнього Києво-Святошинського району.

Зокрема, у віковій категорії від 7 до 11 років друге місце посів Ян Хомчик (Борщагівська ТГ, Бучанський район), а у категорії від 12 до 14 років: перемогли Вікторія Гопчак та Назарій Ліждвой (Гатненська ТГ, Фастівський район).

Ольга Красьоха (Дмитрівська ТГ, Бучанський район) святкує перемогу у віковій категорії від 15 до 17 років.

Серед дорослих віком від 18 до 35 років перше місце посіли Іларіон-Модест Теа (Борщагівська ТГ, Бучанський район) та Ганна Супрович (Феодосіївська ТГ, Обухівський район).

Серед театральних гуртків друге місце вибороли Зразкова театральна студія «ARTACTION» (Чабанівської ТГ, Фастівський район) та театральний гурток «Шпитьград» (Дмитрівська ТГ, Бучанський р-н).

92 запитів за 0,274