Ще два «активні парки» відкрилися у Вишневому та Софіївській Борщагівці

today 22.09.2021 query_builder 18:07 remove_red_eye 492 bookmarks Новини

У рамках реалізації президентської програми «Здорова Україна» Борщагівська та Вишнева громади приєднались до проєкту «Активні парки – локації здорової України».

Сьогодні 22 вересня у Софіївській Борщагівці (провулок Шкільний, 5) та Вишневому (вул. Європейська, центральний парк) були відкриті «активні парки», які складаються з універсального спортивного майданчика (турнік, бруси, шведська стінка, координаційна лінія, вільний простір для тренувань без знаряддя, лавка для виконання динамічних вправ). «Активний парк» розрахований на використання як дітьми, так і дорослими, інформує Бучанська районна державна адміністрація Київської області.

У відкритті локацій брали участь заступник голови Бучанської райдержадміністрації Максим Петльований, начальник Управління молоді та спорту Київської ОДА Сергій Тимофеєв, заступник голови Вишневої міської ради Олексій Поліщук та староста с. Софіївська Борщагівка Вадим Костенко.

У кожну громаду були вручені спеціалізовані сумки координаторам «Активних парків» із спортивним знаряддям для усіх категорій бажаючих активно проводити своє дозвілля.

Нагадуємо, що у кожному парку розміщується інформаційний стенд, а біля кожного знаряддя – табличка з QR-кодом для сканування через смартфон та отримання відеоінструкції від відомих особистостей з комплексами вправ різної складності для початківців, досвідчених та професіоналів.

Запрошуємо мешканців Борщагівської та Вишневої громад відвідати місця локацій «активних парків», де ви зможете активно провести дозвілля та займатися спортом в колі сім’ї, друзів, сусідів, шкільних колективів, та й просто прогулюючись повз нього, в будь-який час позайматися спортивними вправами під керуванням інструкторів або самостійно.

93 запитів за 0,172