Ще три гральні заклади закрили у Боярці та Вишневому

today 07.12.2020 query_builder 17:06 remove_red_eye 167 bookmarks Новини

Минулої доби поліцейські столичної області вкотре припинили діяльність чотирьох підпільних гральних закладів. У двох районах Київщини завзяті «бізнесмени» ігрового бізнесу поновили свою незаконну діяльність попри заборону грального бізнесу в Україні. Зокрема, працівники Києво-Святошинського відділу поліції упродовж доби припинили діяльність трьох таких закладів, повідомляє поліція Київської області.

Зокрема, працівники поліції отримали інформацію про те, що у Боярці підпільно працюють два гральні заклади та впускають своїх клієнтів «по дзвінку». Раніше з цих приміщень вже вилучалось гральне обладнання. За обома адресами, правоохоронці провели невідкладні обшуки та вилучили 21 комплект техніки.

Ще один гральний заклад, який поновив свою незаконну діяльність поліцейські виявили у Вишневому. Там поліція вилучила 12 комплектів комп’ютерного обладнання, за допомогою якого надавалися послуги в сфері грального бізнесу.

А в Ірпені про функціонування незаконного бізнесу до поліції повідомив небайдужий місцевий житель. Звідти правоохоронці вилучили 18 комплектів комп’ютерної техніки.

Зараз поліцейські встановлюють коло осіб, причетних до організації підпільного грального бізнесу для притягнення їх до відповідальності.

87 запитів за 0,172