Що не варто вживати у спеку

today 14.07.2021 query_builder 09:15 remove_red_eye 154 bookmarks Новини

У періоди виснажливої спеки дуже важливо правильно харчуватися. Деякі продукти здатні зневоднювати наш організм і нанести тим самим шкоду здоров’ю. Про це повідомляє CommentsUA, пише agronews.ua.

Наприклад, не варто вживати гостру їжу, бо в ній міститься речовина під назвою капсаїцин, який своєю чергою викликає припливи жару. У спеку не рекомендується вживати перець і інші гострі продукти, щоб уникнути підвищеного потовиділення. До того ж, гостра їжа швидко зневоднює організм.

Смажена і нездорова їжа негативно впливає на ваш загальний стан здоров’я. Бо смажені продукти швидко зневоднюють організм. А ще в такий період вони дуже важко перетравлюються.

Солоні огірки, мариновані помідори та різні інші соління містять багато натрію, що може призвести до затримки води, набряку та здуття живота. Також така їжа може викликати нетравлення шлунку.

У дуже спекотні літні дні краще відмовитися від солодкого, випічки, борошняних виробів. Адже ця група продуктів також досить швидко зневоднює організм. До того ж важко перетравлюється.

У спеку рекомендується вживати такі продукти: полуницю, огірки, кабачки, селеру, латук, диню. Ці овочі та фрукти містять багато води, що в спеку дуже важливо для організму.

Фото - agronews.ua

92 запитів за 0,295