Що подивитися на вихідні?

today 20.02.2021 query_builder 09:28 remove_red_eye 112 bookmarks Вікенд, Новини

Попереду холодні вихідні, а тому радимо відвідати найближчий кінотеатр, адже цього місяця у прокат вийшло чимало цікавих стрічок. Приміром, кримінальний трилер з елементами чорного гумору «Аферистка».

Героїня кінострічки Марла, юристка та опікунка, заробляє на тому, що опікується літніми людьми, контролює їх існування та відбирає усе майно. Цинічна жінка звикла безкарно обдирати своїх небідних клієнтів завдяки своїй принадливості. Але одного разу вона стає опікункою самотньої жінки, що не має близьких, проте має розкішний будинок та коштовності. Однак її нова підопічна не така проста, як здається, тож життя юристки перетвориться на гру на виживання.

Це кіно, що розважить та зовсім трохи налякає. Кінопоказ цієї картини стартує сьогодні, 19 лютого.

А ще у лютому на широкі екрани вийшов політичний трилер, що базується на реальних подіях, «Мавританець», який знято за автобіографічною книгою «Щоденник Гуантанамо» Мохаммеда Ульд Слахі.

Головний герой фільму став в'язнем Гуантанамо після теракту 11 вересня та без жодного суду провів у тюрмі 14 років. Мохаммед підозрювався владою США у вербуванні терористів, хоча він не мав ані офіційних звинувачень, ані права на адвоката. Лише через 6 жахливих років після арешту за його справу взялася адвокатка Ненсі Голландер.

Нове прочитання класичного роману Чарлза Діккенса пропонують автори фільму «Афера Олівера Твіста», які перенесли героїв у сучасність та зробили молодіжний драматичний екшн. У новому фільмі режисера Мартіна Оуена Олівер Твіст став талановитим художником, який живе в Лондоні.

Митець опиняється у банді, яка планує вкрасти картину.

Вибагливим кіногурманам повинна сподобатися данська чорна комедія «Лицарі справедливості».

Коли дружина головного героя Маркуса гине в залізничній катастрофі, це здається трагічною випадковістю. Проте у катастрофі також загинув важливий свідок майбутнього судового процесу проти банди неонацистів. Тож Маркус вважає її смерть ретельно спланованим вбивством та береться за розслідування. До нього, колишнього військового, приєднуються інші дивні персонажі. Тепер вони — лицарі справедливості. Серед героїв фільму є й український секс-працівник Бодашко Литвиненко.

92 запитів за 0,264