Що продають під виглядом сосисок і ковбас

today 01.09.2021 query_builder 07:14 remove_red_eye 408 bookmarks Новини

При покупці ковбасних виробів в магазинах і на ринках України слід бути дуже уважним, інакше замість якісної продукції можна придбати фальсифікат.

Про це повідомляє biz.today, пише agronews.ua.

На жаль, в Україні під виглядом ковбаси вищого сорту іноді продають навіть не перший сорт, а продукт, який важко назвати ковбасою. Зверніть увагу на маркування, якщо ви виявите ММО, то перед вами не ковбаса, а “фаршевий продукт”.

Зазначимо, що маркування ММО розшифровується як “м’ясо механічної обвалки”, під цим словосполученням треба розуміти, що продукт містить не тільки перемелене м’ясо (його там мінімум), але і подрібнені до стану борошна кістки і шкіру, а також вторинні продукти.

Вживати в їжу таку ковбасу, сосиски, сардельки тощо взагалі не слід, оскільки вони можуть завдати шкоди здоров’ю. Чим менше інгредієнтів вказано в складі ковбаси, тим краще. Якісні ковбасні вироби повинні складатися з м’яса і приправ, всілякі добавки повинні насторожити споживача.

Є ще дві непрямі ознаки, що ви збираєтеся купити натуральну ковбасу, а не фальсифікат. Це ціна, адже якісний м’ясний продукт не може коштувати дешевше закупівельної ціни м’яса.

А ще купуйте ковбасні вироби у великих точках продажів, які ретельно стежать за своєю репутацією. На ринку, в дрібних кіосках і магазинчиках, на жаль, немає ніякої впевненості, що вам не “втюхають” дешеву підробку під виглядом ковбаси.

92 запитів за 0,181