Що не можна робити відразу після їжі?

today 13.11.2019 query_builder 12:49 remove_red_eye 237 bookmarks Здоров'я

Є кілька звичок, притаманних багатьом, які шкодять нашому здоров’ю. Після вечері, приміром, завжди хочеться лягти відпочити, але робити це дієтологи не рекомендують.

Адже самопочуття кожного з нас залежить не тільки від того, що ми їмо, пише telegraf

Що не варто робити після їжі, щоб залишатися здоровим і не набирати вагу. Після їжі не можна пити воду. Бо вона розчиняє шлунковий сік і, залишаючи шлунок раніше, ніж їжа, забирає із собою ферменти, необхідні для її перетравлення. В ідеалі пийте воду за 40 хвилин до їжі. А ще не слід їсти фрукти, бо порушується травлення. Спеціалісти рекомендують їсти фрукти за одну годину до їжі або через дві години після.

До речі, не треба приймати після їжі гарячий душ, бо він посилює кровоток до рук і ніг. При цьому приплив крові до шлунку зменшується, а травлення сповільнюється, що може призвести до появи болю в шлунку.

Після їжі інколи дуже хочеться подрімати, але робити це теж не слід. Але це буде тривожний сон, бо в цей час ваш шлунок буде перетравлювати їжу. До речі, вчені з медичної школи університету Яніни провели дослідження і з’ясували, що люди, які не лягали спати після їжі, мали менший ризик виникнення інсульту.

І не куріть після їжі. Куріння зменшує кількість кисню в крові, що призводить до спазму кровоносних судин, що може стати причиною порушення роботи травного тракту, а це тягне за собою збої в усьому організмі. Куріння після їжі частіше викликає болі в черевній порожнині, а не власне їжа, як думають деякі.

92 запитів за 0,241