Шпитьки приєднались до проєкту «Активні парки – локації здорової України»

today 29.09.2021 query_builder 17:37 remove_red_eye 637 bookmarks Новини

У Шпитьках Дмитрівської громади голова Бучанської РДА Микола Ляшенко разом з начальником Управління молоді та спорту Київської ОДА Сергієм Тимофєєвим офіційно відкрили «активний парк» для мешканців села.

Сергій Тимофєєв традиційно вручив спеціалізовану сумку координатору проєкту зі спортивним знаряддям, яке успішно було протестовано разом з дітьми та гостями події, повідомив на своїй сторінці у фейсбук Микола Ляшенко.

А ще разом з координатором скористалися QR-кодом та отримали відеоінструкцію з комплексами вправ різної складності для початківців, досвідчених та професіоналів.

До відкриття цього спортивного майданчика долучились заступник голови РДА Максим Петльований, начальник управління гуманітарної політики райдержадміністрації Ярослава Полякова, заступник голови сільської ради Христина Сідакова, працівники фізичної культури та освіти Дмитрівської громади, та звісно ті, для кого, в першу чергу, створюються і відкриваються подібні локації – діти.

Тепер мешканці Шпитьок можуть відвідати цей майданчик, який знаходиться в парку ім. Олександра Терещенка, де ви зможете активно провести дозвілля та зайнятися спортом під керуванням координатора або самостійно, маючи під рукою смартфон.

Проєкт «Активні парки» реалізується у рамках програми Президента України «Здорова Україна».

Фото зі сторінки Миколи Ляшенка

92 запитів за 0,192