Швидке перезавантаження (новий уряд)

today 05.03.2020 query_builder 11:41 remove_red_eye 195 bookmarks Новини

Верховна Рада України 4 березня на позачерговому засіданні парламенту звільнила Олексія Гончарука з посади прем’єр-міністра, який все ж зумів встановити два рекорди - як наймолодший очільник уряду і як людина, яка найкоротший термін обіймала цю посаду.

Після виступів президента та очільника уряду, за це рішення проголосували 353 народних депутата. Відставка Гончарука автоматично призвела до відставки всього уряду.

Але того ж дня нардепи затвердили на посаді прем’єр-міністра в.о. віцепрем’єра Дениса Шмигаля, якого президент напередодні представив на засіданні фракції "Слуга народу". Це рішення підтримали 291 депутат.

Також обрано очільників міністерств. Зокрема, Міністерство оборони очолив Андрій Таран; Міністерство охорони здоров’я - Ілля Ємець; Міністерство фінансів - Ігор Уманський; міністром молоді та спорту став Вадим Гутцайт; міністром Кабінету міністрів - Олег Немчінов; Міністерством у справах ветеранів тепер керує Сергій Бессараб; міністром соціальної політики стала Марина Лазебна; міністром розвитку громад і територій - Олексій Чернишов; міністром реінтеграції тимчасово окупованих територій - Олексій Резніков.

Поки що не обрано міністрів освіти, енергетики, культури і віцепрем’єра з економічного розвитку.

92 запитів за 0,260