Сільський голова – у Книзі рекордів України

today 26.11.2020 query_builder 10:50 remove_red_eye 111 bookmarks Новини

Голова Іванівської сільської ради, що на Вінниччині, Михайло Кулик внесений до Книги рекордів України. Посадовець отримав найвищу довіру на місцевих виборах в Україні. За нього проголосували 91,7% виборців.

Про це повідомляють представники Книги рекордів України, інформує 0432.ua

«Я хотів довести людям, що комфортно жити можна не тільки в місті, але і в селі. Наші діти можуть мати кращі ігрові та спортивні майданчики, а також навчатися в доглянутих школах і дитсадках. Жителі громади можуть обслуговуватися в чудовій амбулаторії. А дороги заасфальтовані не гірше, ніж у Вінниці", - сказав рекордсмен.

За словами Михайла Кулика, цей результат виборів є оцінкою наполегливої праці з реалізації всіх мрій жителів громади.

"І щоб ці мрії стали реальністю - ми виключили корупційну складову. Як голова, я розумію, що є ще багато проблем, які необхідно вирішити. Перед нами стоять важливі виклики, і нам потрібно досягти нових результатів у розвитку нашого суспільства. Я зроблю все, щоб Іванівська ОТГ була найкращою в Україні і щодня працюватиму над виправданням довіри односельців. Закликаю всіх, незалежно від політичних поглядів, долучитися до розвитку нашого регіону», – додав Михайло Кулик.

Диплом рекордсмена України Кулику вручили 24 листопада під час першої сесії Іванівської сільської територіальної громади.

Микола Леонтійович народився 11 листопада 1977 року в селі Іванов. Він одружений і має трьох дочок. 29 жовтня 2017 року вперше обраний сільським головою Іванівської об'єднаної територіальної громади.

92 запитів за 0,238