Синоптикам краще знати. Якою буде погода в квітні та на Великдень

today 10.04.2021 query_builder 15:50 remove_red_eye 353 bookmarks Новини

Вже 11 квітня холодний фронт залишить територію України, йому на зміну прийде тепла повітряна маса, і почнеться поступове підвищення температури. При цьому можливі невеликі дощі і сильний вітер. Потепління спершу прийде на схід країни. Там уже з 11 квітня буде + 15°С і вище. На решту території України потеплішає трохи пізніше, після 12 квітня. Завідувачка відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту НАН Вазіра Мартазінова розповіла, що і квітень, і травень цього року будуть відрізнятися погодними гойдалками. Про це повідомляє agronews.ua.

За її словами, перелом в погоді вже стався – і зима скінчилася. Весна почалася, але її нестійкість не дозволяє відчути, що вона повністю вступила в свої права.

Та вже з 15 квітня. температура буде вищою.

Пані Вазіра також відзначила, що погода на травневі свята і на Великдень навряд чи буде по-весняному теплою. Чергове похолодання прийде вже наприкінці квітня.

«Помилка довгострокового прогнозу – плюс-мінус два дні. Але поки що видно, що весь тиждень до Великодня погода буде млява, з опадами. Мабуть, Пасха буде прохолодною, хоч і без опадів», – спрогнозувала Вазіра Мартазінова.

А ось тиждень після Великодня порадує нас приємною приємною погодою. Хоча в цілому останній місяць весни буде не надто теплим. Він більше відповідатиме синоптичним нормам 1961-90 років.

Фото - agronews.ua

92 запитів за 0,269