Яка ситуація у громадах Броварського району станом на 9 квітня (відновлення електроенергії, газопостачання, кількість пошкоджених переправ, мостів, будинків)

today 09.04.2022 query_builder 18:21 remove_red_eye 176 bookmarks Новини

Як повідомляє Київська обласна військова адміністрація, територія Броварського району перебуває повністю під контролем Броварської районної військової адміністрації.

У 3-х громадах внаслідок минулих бойових дій пошкоджені лінії електромереж, розподільчі та трансформаторні підстанції.

Щодня, відповідно до графіку, в населених пунктах району проводяться роботи з відновлення електропостачання (заміна електроопор та пошкодженого проводу й обладнання). Без світла залишилися 84790 абонентів. Станом на сьогодні вже відновлене електропостачання 1011 абонентам Великодимерської та 2036 абонентам Баришівської громад. Загальна кількість відновлень становить 72714.

Кількість абонентів, що залишилися ще без електроенергії, - 12076. У районі щодня проводяться ремонтні роботи пошкодженого газопроводу та поступового відновлення газопостачання населенню.

Станом на сьогодні вже відновлене газопостачання на ГРС Плоске – 1177 абонентам.

Пошкоджені та зруйновані унаслідок минулих бойових дій 7 переправ через водойми та 3 автомобільні магістральні мости. А також автомобільна магістраль М-01 Київ-Чернігів у населеному пункті Залісся Великодимерської громади.

У 4-х громадах Броварського району пошкоджені та зруйновані житлові будинки. Їх кількість становить 152. Щонайбільше їх у Великодимерській громаді – 89 будинків.

91 запитів за 0,170