Скільки претендентів на одне робоче місце в Україні?

today 09.05.2021 query_builder 08:23 remove_red_eye 301 bookmarks Новини

Директор Державного центру зайнятості Юлія Жовтяк заявила, що на одне вільне робоче місце в Україні претендує шість безробітних. "Станом на 7 квітня 2021 року, кількість зареєстрованих в Державній службі зайнятості безробітних становила 429 тисяч осіб… На 1 квітня кількість актуальних вакансій у нашій базі даних складала 77 тисяч одиниць. Таким чином, значним залишається дисбаланс між попитом і пропозицією робочої сили. У середньому по Україні на одне вільне робоче місце претендує 6 безробітних (на 1 квітня 2020 року - 5 осіб)", - сказала Жовтяк в інтерв’ю виданню "Факты".

Згідно статистичних даних служби зайнятості, найбільша невідповідність попиту на робочу силу і її пропозиції у професійно-кваліфікаційному розрізі спостерігалась серед службовців і керівників - на одну вакансію претендувало 17 осіб, технічних працівників – 9. Така ж ситуація серед працівників сфери торгівлі та послуг.

Найбільший вплив карантину відчули сфери готельного та ресторанного бізнесів, харчування та розваг. Тому офіціантам, барменам, кухарям, баристам та покоївкам важко знайти роботу.

Фото із відкритих джерел

92 запитів за 0,282