Софіївсько-Борщагівський НВК переходить на дистанційне навчання

today 17.09.2020 query_builder 07:57 remove_red_eye 1289 bookmarks Новини

Вчора, 16 вересня, відбувся онлайн брифінг щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в Київській області. Зокрема, йшлося про стан захворюваності серед учнів та працівників закладів освіти. Провів брифінг заступник голови Київської ОДА Олег Торкунов, повідомляє пресслужба КОДА.

Станом на 15 вересня в області зафіксовано 190 випадків захворювання на коронавірусну хворобу серед педагогів та учнів. На самоізоляції знаходиться 90 окремих класів у 57 закладах освіти (2945 учнів).

Повністю переведено на дистанційну форму навчання 25 закладів загальної середньої освіти, серед яких Софіївсько-Борщагівський НВК.

Також в області на карантин закрито 11 дитячих садків.

«Ми занепокоєні ситуацією із захворюванням на коронавірус, що відстежується в закладах освіти Київщини. Не дивлячись на усі заходи, спрямовані на боротьбу з вірусом статистика вкотре доводить – хвороба не відступає. А тому ми вкотре закликаємо громадян бути відповідальними!

Мийте руки, використовуйте антисептики, уникайте контакту з особами з проявами гострої респіраторної інфекції, зберігайте дистанцію при спілкуванні, уникайте місць значного скупчення людей. Та пам’ятайте: ці прості застережні дії допоможуть запобігти масовому інфікуванню коронавірусом, збережуть вас та ваших рідних від цієї небезпечної хвороби», - закликав О. Торкунов.

92 запитів за 0,276