Сьогодні мешканці Боярки можуть безкоштовно перевірити слух

today 21.11.2020 query_builder 11:36 remove_red_eye 101 bookmarks Новини

21 листопада боярчани можуть безкоштовно перевірити слух у досвідченого фахівця у спеціально обладнаному мобільному кабінеті. Цей новий проєкт «Кабінет на колесах» започаткувало ГО «Відчуй», яке надає можливість усім охочим жителям (від 7 до 55-ти років) з 31-ого міста України перевірити слух. Акція проходить за фінансової підтримки Міністерства соціальної політики України, аби вирішити проблему зі зволіканням та нехтуванням здоров’ям слуху.

Про це повідомляється на сайті Боярської міськради.

Виконавчий директор громадської організації Дар’я Герасимчук наголосила, що в Україні відсутня культура догляду за слухом, а про процедуру перевірки слуху нічого не відомо пересічним громадянам: «Болісно, тривало, проблематично, дорого, страшно – все це асоціації людей. Ми провели опитування 2000 респондентів, яке показало що: 62,9 % - ніколи не перевіряли свій слух. Більшість з них, на питання «Чому?» - обрали, тому що не задумувались про це. А 60 % з тих хто перевіряли - робили це, тому що мають певні порушення слуху. Як наслідок такої сумної статистики, діагностика відбувається вже при критичній втраті слуху, коли можливість відновити його є мінімальною, що призводить до інвалідності».

Тож, 21 листопада команда проєкту «Кабінет на колесах» чекатиме всіх охочих жителів Боярки з 10:00 до 18:00 (обідня перерва з 13.30 до 14.30) на перехресті вулиць Молодіжної та Богдана Хмельницького.

Під час акції буде дотримуватися соціальна дистанція, використовуватимуться маски командою проєкту та відвідувачами, проводитиметься дезінфекція поверхонь та рук відвідувачів.

92 запитів за 0,259