Сьогодні мешканці Київщини зможуть спостерігати «Вогняне кільце» (є пряма трансляція)

today 10.06.2021 query_builder 11:15 remove_red_eye 440 bookmarks Новини

Сьогодні, 10 червня, жителі Землі зможуть помилуватися унікальним астрономічним явищем – кільцеподібним сонячним затемненням.

Однак побачити це унікальне астрономічне явище зможуть не всі. А лише мешканці деяких частин Канади, Гренландії та Росії. Канадці побачать його першими, але недовго – три хвилини. Коли сонячне затемнення сягне піку, люди в Гренландії зможуть побачити вогняне кільце, інформує glavcom.ua.

Часткове затемнення спостерігатимуть і в Україні, але не на всій території нашої держави. Так, мешканці столиці та області його побачать, а жителі Криму, Одеської, Миколаївської і Херсонської областей - ні.

У нашій країні часткове затемнення почнеться з 13:26, максимальної фази воно досягне о 14:15 і закінчиться о 15:03. При цьому сонце буде закрито на 12%. Не забутьте захистити очі сонцезахисними окулярами.

У NASA повідомляють, що загалом у світі процес затемнення сонця розтягнеться з 11:47 до 16:50 за київським часом.

До речі, Королівська обсерваторія в Грінвічі проведе пряму трансляцію сонячного затемнення. Астрономи обіцяють найкращий вид на часткове сонячне затемнення в Британії. Почнеться трансляція о 12:05.

Торік жителі Землі могли спостерігати кільцеве сонячне затемнення 21 червня.

Фото із відкритих джерел, відео із сайт НВ

" rel="noopener" target="_blank">

Затемнення Сонця завжди відбувається в фазі молодика і формує початок нового життєвого циклу на Землі. Тому важливо правильно і позитивно прожити цей день і сформувати програму сприятливих змін.

Будь-яка справа, яка народжується в коридорі затемнень, — має складну долю. У цей період варто тільки завершувати різні процеси, займатися поточними справами, проте цілком можна готувати все необхідне для своїх майбутніх стартів і починань. Сприятливий космічний період очікується вже з 24 червня до 26 вересня. У цей період варто активізувати всі свої соціальні відносини — зробити дорогі покупки, оформити важливі документи...

92 запитів за 0,241