Сьогодні стартує трансляція уроків для молодших класів

today 28.04.2020 query_builder 07:26 remove_red_eye 357 bookmarks Новини

Ілюстративне фото з відкритих джерел

Сьогодні, 28 квітня, Всеукраїнська школа онлайн починає трансляцію уроків для школярів 1-4 класів. Уроки транслюватимуться на YouTube МОН та ще чотирьох телеканалах. Програма розрахована на п’ять тижнів і складається з чотирьох предметів: української мови, математики, науки і мистецтва.

Кожен урок триватиме 15 хвилин, що є оптимальним для занять дітей цієї вікової категорії у форматі теле- та онлайн-лекцій. До речі, уроки перекладатимуть жестовою мовою.

Уроки можна буде переглядати у вівторок та четвер, з 09:00 до 10:00 на таких телеканалах:

1-й клас – «Піксель»;

2-й клас – UA: Перший;

3-й клас – UA: Культура;

4-й клас – «ПлюсПлюс».

"Загалом для дітей початкової школи найкращим є безпосередній контакт і навчання зі своїм учителем, тому ми не планували робити онлайн-уроки для дітей цього віку. Однак багато батьків і педагоги звертаються до нас з проханням організувати уроки і для початкової школи", - заявила в.о. глави Міносвіти Любомира Мандзій.

«Основна мета проекту – допомогти дітям початкової школи, які не мають сучасних девайсів, підключення до Інтернету, підтримки дорослих, вчитися дистанційно. З огляду на кількість звернень щодо організації навчального процесу для наймолодших, зробити це було нашим обов’язком», – зазначила генеральний директор Директорату внутрішньої та гуманітарної політики Офісу Президента України Вероніка Селега.

92 запитів за 0,236