Сьогодні відбудеться місячне затемнення і супермісяць

today 26.05.2021 query_builder 11:59 remove_red_eye 461 bookmarks Новини, Таємні знання

А чи знали ви. Шановні читачі, що жителі Землі наближаються до важливого космічному періоду – коридору затемнень, який почнеться з повного місячного затемнення вже сьогодні, 26 травня, і завершиться кільцеподібним сонячним – 10 червня. Про це детально розповіла астропсихолог Олена Осипенко.

Місячне затемнення відбувається якраз в такий унікальний і особливий день, коли Місяць в момент своєї повні наближається до Землі на мінімальну відстань. Тобто знаходиться в перигеї своєї орбіти і буде впливати на нас всіх з максимальною силою. Називають таке космічне явище супермісяць або суперповня, але сюди додається ще й затемнення, яке у багато разів може посилити звичайну фазу повного місяця, інформує glavcom.ua.

До речі, дія затемнень починається завжди задовго до самої події. Початок затемнення в 12.44, максимальна фаза 14.18, а закінчення 15.52 за київським часом. Година до і година після затемнення – час запуску нової програми на 19 років у тій сфері, яку особисто у вас воно зачіпає. Цей час сприятливий для спалювання мостів з минулим. Подумайте, від чого у вашому житті ви хотіли б позбутися, і подумки відпустіть. Це можуть бути стосунки, осоружна робота, домовленості, шкідливі звички, думки, що отруюють життя.

У цей день наш психічний стан залишає бажати кращого. За статистикою лікарів, в період повного місяця виклики бригад швидкої допомоги відбуваються в рази частіше. Страждають, в основному, гіпертоніки і сердечники. Слід відзначити, що і дітей в дні повного місяця народжується більше, ніж в інші його фази. Більше буває різних надзвичайних ситуацій, побутових травм, пожеж, аварій на дорогах. Емоції у людей в такий період зашкалюють, зростає напруга і можуть проявитися фатальні помилки, зокрема, як у випадку з Чорнобильською катастрофою, яка сталася через 33 години після місячного затемнення.

У період затемнень важливо бути особливо пильними і обережними в своїх рішеннях і вчинках. Не приймайте важливих рішень. Сплануйте по можливості тільки поточні справи. Не загадуйте бажання – зараз для цього не найсприятливіший час.

Фото із сайту glavcom.ua

92 запитів за 0,266