Сьогодні вранці – магнітна буря

today 15.11.2021 query_builder 07:52 remove_red_eye 456 bookmarks Новини

Понеділок, 15 листопада, почнеться із додаткового навантаження на самопочуття метеочутливих людей, адже Землю накриє магнітна буря середньої інтенсивності. Хвилі будуть помірні, але така буря здатна привести до погіршення самопочуття у багатьох людей.

Про це пише glavcom.ua з посиланням на «РБК-Україна».

За прогнозом фахівців, магнітна буря буде помірна – не більше четвертого рівня. Це означає, що вплив геомагнітних хвиль буде не дуже сильним.

Буря буде нетривала. Вона почнеться близько 6 години ранку і вже до обіду магнітосфера повинна заспокоїтися.

Наступна магнітна буря очікується тільки в кінці місяця – 28-30 листопада. Вона теж буде помірна, але затяжна.

У людей метеочутливих зранку можливі: головний біль, ломота в кістках, зниження концентрації уваги, сонливість або безсоння, дратівливість, підвищена емоційність, агресія або апатія, порушення апетиту, скачки артеріального тиску, загострення хронічних захворювань.

Щоб допомогти організму в такі періоди слід постаратися повноцінно виспатися (не менше 7-8 годин); вранці прийняти контрастний душ, ввечері – теплу ванну; знизити по можливості фізичні та психоемоційні навантаження; вдень обов'язково вибратися на прогулянку на свіжому повітрі; не зловживати напоями з кофеїном і сигаретами, від алкоголю і шкідливої, жирної та гострої їжі варто повністю відмовитися.

Не треба вплутуватися в конфлікти та з'ясування стосунків, не піддавайтеся на провокації та тримайте емоції під контролем.

Людям з хронічними захворюваннями треба більше відпочивати, вживати більше води, дихати свіжим повітрям і тримати під руками необхідні ліки.

Фото - glavcom.ua

92 запитів за 0,170