Сьогодні вшановується святий пророк Авдій – покровитель домашнього господарства і сімейного благополуччя

today 02.12.2021 query_builder 07:35 remove_red_eye 257 bookmarks Новини

2 грудня - день пам’яті святого пророка Авдія. Він є одним з 12 малих пророків. Наші предки вважали його покровителем домашнього вогнища, повідомляє ТСН.

Пророк жив в період розпаду Єврейського царства (VI ст. до Різдва Христового) в невеликому селі Вифарам на Єфремовій горі. З дитинства він відрізнявся благочестивістю та вірою в Бога. Навіть коли більша частина ізраїльтян відвернулася від Господа, Авдій стояв на своєму і переховував в себе вдома близько 100 інших християн.

Авдій служив управителем дому у лукавого царя Ахава, який відіслав три військових загони для пошуків пророка Іллі. Один з них очолював Авдій. Дорогою два інших загони були уражені небесним вогнем. Вражений силою Господа Авдій покинув царську службу і став учнем пророка Іллі. Невдовзі у нього самого з’явилася здатність до пророцтва.

Талісманом людей, які народилися 2 грудня, є змійовик. Зеленувато-жовтий або темно-зелений камінь, який високо цінується за його здатність легко поліруватися. Вважається, що змійовик здатний лікувати головні болі, знімати напруження.

Сьогодні не варто з’ясовувати стосунки з близькими, а також зустрічатися з недругами. Не рекомендується в цей день звертатися по допомогу. Не виходьте 2 грудня з дому без особливої на це потреби, кажуть, що в цей день на вулицях лютує нечисть.

Збереглися такі народні прикмети, пов’язані з 2 грудня:

йде сніг і сильний вітер – зима буде тривала, а весна холодна;

якщо небо ясне, то можна чекати морозів, а якщо тьмяне – скоро буде відлига;

різко змінився вітер – найближчі дні зіпсується погода.

Наші предки вважали, що сон, який приснився проти 2 грудня обов’язково здійсниться, тому його варто запам’ятати.

День янгола 2 грудня відзначають: Веніамін, Адріан, Олександр, Валентин, Герасим, Григорій, Денис, Дмитро, Іван, Ігнатій, Іларіон, Костянтин, Михайло, Петро, Порфирій, Сергій, Федір, Аза.

Фото з відкритих джерел

92 запитів за 0,226