Сьогодні закриється державний кордон

today 27.03.2020 query_builder 10:37 remove_red_eye 72 bookmarks Новини

Президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні наголосив, що 27 березня державний кордон буде закрито, про громадян України, які залишаться поза її межами, будуть піклуватися дипломати.

"Цей режим (надзвичайної ситуації) - не про диктатуру, це - про дисципліну. Сьогодні ми діємо настільки жорстко, наскільки цього вимагають сьогодення та виклики майбутнього. Саме тому, до кінця п’ятниці 27-го березня буде закрито державний кордон та припинено усі пасажирські перевезення.

Наш обов’язок як держави піклуватись про кожного українця. Про тих, хто не зможе повернутись подбають наші дипломатичні представництва та українські громади за кордоном.

Про жодного українця, який залишиться за кордоном ніхто не забуде. Ми поступово повертатимемо вас з-закордону, але з урахуванням епідемічної ситуації у місці вашого перебування, а також - рівня забезпечення необхідними засобами та готовності медичної системи до вашої обов’язкової ізоляції", - сказав президент.

В. Зеленський нагадав, що два тижні тому закликав громадян терміново повернутись до України. Більшість зробила це самостійно. Інших, а це понад вісімдесят тисяч українців, влада повернула додому літаками, потягами та автобусами. Але нині вже немає часу чекати. Влада опинилась перед важким вибором між громадянами, які ще за кордоном, та безпекою сорока мільйонів громадян всередині країни.

92 запитів за 0,234