Сом схопив рибалку за ногу та зламав ласту

today 20.12.2021 query_builder 19:18 remove_red_eye 178 bookmarks Новини

У Дніпрі рибалка показав гігантського сома вагою близько 50 кілограм. Чоловік вполював його на глибині за допомогою гарпуна.

Про це він сам 16 грудня розповів на своїй сторінці у Facebook. "Монстра щодня не зустрінеш, тому доводиться часто робити спроби, от і цього разу я вирушив на підводне полювання в межах міських пляжів, поки закритий купальний сезон", - розповів рибалка.

Чоловік додав, що вистрілив у сома за допомогою гарпуна, після чого той почав тягнути його на глибину. Коли рибалка намагався впоратися із сомом, він схопив його за ласту і вона луснула.

"Не вдаючись у подробиці, скажу, що зустріти "сома-людожера" вдалося на заглибленні, яке починалося саме за кромкою купальної зони", - розповів він.

Однак багато користувачів мережі негативно відреагували на здобич чоловіка. У коментарях люди назвали це "вбивством старої рибини". Деякі відзначили, що у цю пору року соми вже перебувають у зимувальних ямах і дуже мляві.

До речі, зараз ловити рибу на зимувальних ямах заборонено, за порушення – значні штрафні санкції.

До слова, якщо цей сом був впольований саме на зимувальній ямі, то згідно діючих такс порушник повинен сплатити 5117 грн.

Фото - сторінка у Фейсбуці Alexandr Gromadskiy

92 запитів за 0,239