Соратники Сапожка допускають замовний характер нападу на мера Броварів

today 23.12.2020 query_builder 11:36 remove_red_eye 185 bookmarks Новини

Щойно в «Українських новинах» завершилася пресконференція щодо розбійного нападу на мера Броварів Ігоря Сапожка, в якій взяли участь адвокат потерпілого Ростислав Голосій, члени його команди з партії «Єдність» Сергій Богуцький та Петро Бабич.

Адвокат Р. Голосій розповів, що 21 грудня приблизно о 21 годині 30 хвилин на чинного голову Броварів Ігоря Сапожка та його родину було скоєно напад п’ятьма невідомими, які мали при собі вогнепальну зброю – пістолети. Можливо, підкреслив правозахисник, зловмисників було більше, напевне був координатор, людина, яка забезпечувала огляд периметру. Сам напад був раптовим. На виході із будівлі, вже на подвір’ї, спочатку напали на його дружину, Сапожко кинувся її захищати, але отримав значні тілесні ушкодження і разом з іншими членами родини був зв’язаний. Зловмисники вимагали гроші, цінності. Щоб врятувати сім’ю, гроші та цінні речі були віддані. Але грабіжники перевернули все в будинку. «Цікава обставина – під час нападу один із членів сім’ї Ігоря Васильовича встиг подати сигнал про небезпеку. Нападники це побачили і це сплутало їх плани. І судячи з їх спілкування, вони закінчили напад не так, як планували», - підкреслив Голосій.

Член команди Ігоря Сапожка «Єдність» Сергій Богуцький заявив, що протягом передвиборчої кампанії на їх політсилу чинився тиск, були непоодинокі випадки чорного піару і фіналом всіх цих дій стала трагічна подія 21 грудня – це напад на міського голову. Він наголосив, що в команді мера сильно сумніваються, що метою нападу була лише нажива, бо нападники мали високий рівень підготовки, а тому «Єдність» вимагає чесного, прозорого розслідування, правильної кваліфікації справи. «Ігор Васильович продемонстрував свою перевагу на виборах, проте напад на нього змушує нас закликати до чесної прозорої передвиборчої боротьби. Є неприпустимими напади на кандидатів та членів їх сімей», - наголосив Богуцький.

Петро Бабич впевнений, що нікому не вдасться залякати мера і його команду і вони зможуть перемогти на виборах 17 січня 2021 року. Він закликав міністра внутрішніх справ та генерального прокурора взяти під особистий контроль розслідування цього злочину.

іЛЮСТРАТИВНЕ Фото із відкритих джерел

ВІДЕО КОНФЕРЕНЦІЇ В "УКРАЇНСЬКИХ НОВИНАХ"

Подивіться інші записи

Зверніть увагу: планові відключення електроенергії у Боярці, Вишневому, Віті-Поштовій, Гореничах, Гатному, Гурівщині, Крюківщині, Круглику, Кременищах, Дмитрівці, Забір’ї, Лісниках, Лісному, Новому, Новосілках, Святопетрівському, Стоянці, Софіївській Борщагівці, Тарасівці, Петропавлівській Борщагівці, Шевченковому, Ходосівці, Хотові, Чабанах, Чайках, Юрівці (05.01)

today 05.01.2021 remove_red_eye 2014

Збільшено допомогу на догляд за особами з інвалідністю

today 03.01.2021 remove_red_eye 129

Зверніть увагу: планові відключення електроенергії у Боярці, Білогородці, Віті-Поштовій, Гатному, Гореничах, Дмитрівці, Лісниках, Святопетрівському, Чабанах, Ходосівці, Хотові, Юрівці, Петропавлівській та Софіївській Борщагівках (14.01)

today 14.01.2021 remove_red_eye 506

В’їхав в електроопору (Старі Петрівці)

today 08.01.2021 remove_red_eye 28

Патрульні затримали телефонного шахрая

today 09.01.2021 remove_red_eye 657

Найнебезпечніші райони Київщини

today 03.01.2021 remove_red_eye 222

92 запитів за 0,249