Спекотні вихідні – як уникнути сонячного або теплового удару

today 03.07.2020 query_builder 07:30 remove_red_eye 92 bookmarks Новини

Ось і наближаються перші вихідні липня. У суботу, 4 липня, буде хмарна з проясненнями погода. Спека не залишатиме наш район. Температурні показники коливатимуться від + 20° вночі до + 29° вдень. Опадів синоптики не прогнозують.

У неділю протягом дня буде сонячна погода, без опадів. Вночі стовпчики термометрів показуватимуть + 20°, а вдень спекотних + 30°.

За таких погодних умов тривале перебування під прямими сонячними променями може бути небезпечним. Можливі сонячний або тепловий удар.

Пам’ятайте, сонячний удар провокує тривале перебування на сонці. Тепловий удар — підвищена температура повітря і надмірна вологість.

Не забувайте про заходи запобігання теплового удару — уникайте зневоднення та енергійних фізичних навантажень у спекотну, вологу погоду.

Немовлята, люди похилого віку, спортсмени та люди, які працюють на відкритій місцевості — найбільш вразливі.

Немовлята, діти чи тварини, яких залишають у автомобілі мають величезний ризик отримати тепловий удар. Навіть у помірну погоду температура всередині закритої автівки може досягати небезпечних рівнів.

Ваші дії, якщо хтось отримав тепловий чи сонячний удар, повинні бути чіткими і злагодженими: насамперед перенесіть постраждалого у затінок, зніміть одяг, зволожте шкіру, потім, якщо є така можливість, прикладіть пакети із льодом під пахви та у пахових складках, далі дайте людині попити води або будь-який напій без вмісту алкоголю чи кофеїну, у разі блювання покладіть людину на бік. Будьте обережні!

Фото із мережі Інтернет

92 запитів за 0,307