Унікальні спортивні майданчики у Святопетрівському – для тренувань на свіжому повітрі

today 22.05.2019 query_builder 10:21 remove_red_eye 314 bookmarks Новини

Військовослужбовці частини, що дислокується у Святопетрівському, вже активно випробовують новий спортивний комплекс, який днями встановили на території в/ч. Для мешканців військового будинку та служивих такий подарунок зробила сільська рада. Міні-«STREET FIGHT» оснащений всім необхідним для активного дозвілля. Різноманітні турніки, шведська стінка, кільця гімнастичні, також маківра та боксерський мішок - це далеко не повний перелік усіх елементів багатофункціонального майданчика. Такий авторський проект дозволяє тренуватися на майданчику одночасно 20 спортсменам.

Тут шанувальники активного дозвілля можуть проводити тренування із різноманітних єдиноборств та функціонального тренінгу.

Перевагою майданчика є не лише його унікальність, а й безпечність та практичність. Усе навісне обладнання адаптоване до використання на відкритому повітрі.

Наразі такий же міні-«STREET FIGHT» прикрашає прибудинкову територію на Тепличній, 38, що в центрі села. Зараз можливості нового комплексу залюбки випробовують як юні, так і досвідчені спортсмени.

place Адреса

«STREET FIGHT», Святопетрівське, спортмайданчик

access_time Графік роботи

Спорткомплекс у Святопетрівському

92 запитів за 0,287