Споруджується трансформаторна підстанція «Софіївська», яка забезпечить безперебійне електропостачання (Вишневе та сусідні села)

today 23.10.2021 query_builder 10:44 remove_red_eye 137 bookmarks Новини

Будівництво високовольтної трансформаторної підстанції 110/10 кВ «Софіївська» для забезпечення Вишневого електроенергією включено до програми ДТЕК «Київські регіональні електромережі» «Велике оновлення мереж» та схвалено НКРЕКП. Нова електропідстанція забезпечить кожну родину міста безперебійним електропостачанням та новими можливостями для розвитку підприємств, які створюють робочі місця, повідомляє на офіційному веб-сайті Вишнева міська рада.

Завершення будівництва електропідстанції заплановано на 2022 рік. Місцева влада перебуває у постійному діалозі з енергетиками, щоби були враховані всі потреби мешканців пристоличного міста.

Зараз Вишневе, Софіївську Борщагівку, Петропавлівську Борщагівку та Святопетрівське живить електропідстанція «Жуляни», яка нині сильно перенавантажена. Будь-яка аварія на ній може ускладнити електропостачання Вишневого та навколишніх сіл. Тож після будівництва електропідстанції «Софіївська» ми будемо мати значний резерв потужності. До того ж від самої підстанції ДТЕК збудує додаткові лінії електропередач для безперебійного електропостачання.

Фото - Вишнева міська рада

92 запитів за 0,226