Справу щодо розтрати коштів Міністерством оборони направлено до суду

today 09.10.2019 query_builder 09:15 remove_red_eye 120 bookmarks Новини

Спеціалізована антикорупційна прокуратура скерувала до Вищого антикорупційного суду справу стосовно розтрати 58 млн грн під час закупівлі пального для Міністерства оборони.

Про це повідомляє прес-служба САП, пише «Економічна правда».

У цьому провадженні обвинувачуються екс-заступник міністра оборони, директор та працівник відділу Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони, службовець Департаменту внутрішнього аудиту МО, представник ТОВ "Трейд Коммодіті" у вчинені злочину, передбаченого ч. 5 ст.191 КК України.

Також обвинувачується кінцевий власник ТОВ "Трейд Коммодіті" – у вчинені злочину, передбаченого ч. 3 ст. 27 ч. 5 ст. 191 КК України.

"Розслідуванням, яке проводили детективи НАБУ встановлено, що вищевказані особи у 2016 році без передбачених законом підстав, шляхом підготовки та підписання додаткових угод до договорів поставки пально-мастильних матеріалів для потреб Міноборони, організували підвищення цін на нафтопродукти, внаслідок чого державі заподіяно збитки на суму 58,126 млн грн", - йдеться у повідомленні.

Ще у жовтні 2017 року детективи НАБУ і САП затримали заступника міністра оборони генерал-лейтенанта І. Павловського і директора Департаменту державних закупівель і постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони Володимира Гулевича.

Тоді мова йшла про корупційну схему розтрати державних коштів при закупівлі пального для Міністерства оборони.

Потім Національне антикорупційне бюро України повідомило про підозру в цій же справі ще двом чиновникам Міністерства оборони.

НАБУ і САП підозрюють в незаконних поставках пального міністерству компанію "Трейд Коммодіті", зокрема її офіційного власника і директора Вадима Майка і неформального керівника Володимира Гаркавого.

88 запитів за 0,272