Спроба рейдерського захоплення ЖК «Чайка»

today 30.05.2019 query_builder 11:19 remove_red_eye 233 bookmarks Новини

ЖК "Чайка", що на території Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради, де мешкає близько 16 тисяч осіб, в ніч на 29 травня цього року захопили невідомі спортивної статури.

Про це пише УНІАН з посиланням на повідомлення девелоперської компанії "ОМОКС", яка є забудовником житлового комплексу.

У компанії кажуть, що близько 2-ї години ночі сотня невідомих осіб заблокувала паркінг і в'їзні групи. Блокування вдалося зняти лише за допомогою спеціальних підрозділів поліції.

"Близько 100 осіб спортивної статури викинули нашу охорону з в'їзних груп, захопили паркінг. Сказали: "Змінився директор "Омокс", ми змінюємо охорону", перекрили в'їзди. Привести їх до тями змогли тільки правоохоронці. У нас офіс і котельня охороняються спецпідрозділом поліції, вони їх і викликали.

Спочатку вони спільно з іншою силовою структурою працювали. Коли не змогли нічого "довести"- заблокували рахунки, майно компанії. Незаконно, про що вже є рішення суду. Порушено кримінальну справу в ГБР проти чиновників, судді і тих осіб, які платили їм хабарі за прийняття незаконного рішення... А вчора вони перереєстрували підприємство у "чорного" реєстратора. Поліція поїхала за адресою "перереєстрації" і з'ясувалося, що адреса фіктивна, реєстратора такого немає", - роз’яснив керуючий власник "Омокс" Олексій Кулагін.

Він запевнив, що жителям ЖК "Чайки" не слід хвилюватися, бо їх безпеку охороняють підрозділи патрульної поліції, а сама ситуація перейшла в юридичну площину.

92 запитів за 0,227