Стиглі та смачні літні книги

today 11.08.2019 query_builder 08:26 remove_red_eye 258 bookmarks Вікенд

Літо - чудова пора для відпочинку, подорожей та пригод. Але яскраві враження залишаються не лише від відпустки та канікул.

Неймовірну атмосферу романтики та пригод дарують книги. Ми підготували "трійку" книг, які ідеально підійдуть для читання на пляжі, у гамаку чи дорогою на море.

"Ukraїner. Країна зсередини"

Ця книга, до якої долучилось 300 волонтерів. Можна назвати це видання авантюрою-експедицією, захопливою подорожжю, яка охопила всі історичні регіони - від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії. Історії та фото показують неповторну Україну з її неймовірними пейзажами та людьми.

Емоційні, драйвові, незвичні та оригінальні фото людей, які живуть як у великих містах, так і у найвіддаленіших куточках країни. Ця книга допомагає дослідити, побачити і відкрити Україну не лише іноземцям, але кожному з нас.

"Кульбабове вино" Рей Бредбері -

це історії, які відбуваються влітку у маленькому неіснуючому містечку Ґрін Таун. Веселі пустощі чотирьох безтурботних хлопчиків-братів. І кульбабове вино, яке готує їх дідусь…

Воно - як чарівна капсула часу, що вбирає досвід минулих літ, воно - як ностальгія за дитинством, у яке зможе хоча б на мить повернутися кожен. Ця книга - острівець, на якому зупиняється час. Її сторінки дихають далекими дитинно-безмежними спогадами - теплими, п'янкими, вічними.

"Витончене мистецтво забивати на все"

Марка Менсона відрізняється від мотиваційних книг, до яких ми звикли. Американський блогер розповідає, чому нескінченна гонитва за позитивом заважає людям розвиватися і бути щасливими. Він вказує на те, що всі ми живемо в умовах, де суспільство занадто зациклюється на оптимістичних очікуваннях. Із самого дитинства нам нав'язують ідеали, яких ми прагнемо досягти: найвищі оцінки, надсучасні гаджети, досконала зовнішність, найкрутіша робота, екзотичні подорожі та яскраві світлини в соцмережах. У біганині за успіхом і щастям, люди намагаються уникати будь-якого негативу. Однак негативний досвід, на думку автора, надзвичайно цінний. Він звільняє від міражу щастя.

92 запитів за 0,260