Субсидію призначатимуть за новими правилами

today 04.01.2021 query_builder 12:12 remove_red_eye 269 bookmarks Новини

Субсидії на оплату житлово-комунальних послуг призначатимуть за новими правилами. Управління соціального захисту припинять особистий прийом громадян із 1 січня 2021 року. Заяву можна буде подати в місцевій громаді, поштою або онлайн на офіційному сайті або в додатку "Дія".

Про це повідомила міністерка соціальної політики Марина Лазебна, передає Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

"Це пов'язано з реформою децентралізації. У громадах є соціальні підрозділи, які мають приймати заяви від людей. Це стосується 67 видів допомог. Зокрема, і за субсидіями", - повідомила М. Лазебна.

Але для тих трьох мільйонів осіб, які вже є в програмі, нічого не змінюється. "Ми автоматично повністю перепризначили субсидії приблизно трьом мільйонам домогосподарств", - наголосила вона.

Як повідомила Лазебна, уряд торік тричі переглядав програму отримання субсидій. "Останнє рішення, яке прийняли в грудні, стосується людей, які отримують допомогу з часткового безробіття. Бо є умова: три місяці потрібно сплачувати єдиний соціальний внесок", - підкреслила міністерка.

До речі, отримати допомогу можна і в тому разі, якщо в родині хтось доглядає за особою з інвалідністю. Легше це зробити буде і тим, хто став безробітним. Адже тепер доходи беруться за останній місяць, а не за пів року, як було раніше.

Громадяни, які раніше не підпадали під програму, можуть подавати документи в будь-який час.

Українські громадяни, родичі яких працюють за кордоном, теж можуть отримати субсидії. "Ми не звертатимемо уваги на цю позицію. Бо раніше треба було декларувати", - сказала Лазебна.

92 запитів за 0,232