Супермаркети скорочують години роботи

today 22.03.2020 query_builder 17:24 remove_red_eye 212 bookmarks Новини

Мережеві оператори Fozzy Group і Novus ухвалили рішення скоротити графік роботи супермаркетів через введення обмежень руху громадського транспорту. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Ми прийняли рішення скорегувати регулярний графік роботи деяких не цілодобових магазинів і зменшили на годину час їх відкриття і закриття. Тепер майже 180 супермаркетів "Сільпо" працюватимуть з 9:00 до 22:00, щоб наші колеги могли безперешкодно дістатися на роботу і додому", - інформують у Fozzy Group.

Повідомляється, що новий графік не вплине на доступність товарів і сервіс для покупців.

"Ми активно працюємо, щоб полиці були повними, а на складах була достатня кількість продукції. Актуальні години роботи супермаркетів рекомендуємо дивитися на сайті компанії, є кілька супермаркетів, які закриваються о 21:00 та 21.30", - додали в компанії.

Ухвалив рішення скоротити час роботи своїх магазинів і компанія Novus, торгові точки мережі працюватимуть з 9:00 до 22:00.

"Звертаємо вашу увагу, що з введенням додаткових заходів і обмежень руху громадського транспорту компанія Novus вимушено тимчасово змінює графік роботи магазинів мережі", - повідомила компанія на своїй сторінці в Facebook.

До речі, Novus опублікував на своїй сторінці оголошення про пошук постачальників масок і дезінфекторів.

92 запитів за 0,226