Супермаркети й зараз можуть продавати будь-які товари, але є певні умови

today 09.01.2021 query_builder 07:59 remove_red_eye 212 bookmarks Новини

Під час жорстких обмежень з 8 по 24 січня включно супермаркети можуть продавати будь-які товари. Але для цього мають дотримуватися певні умови.

Про це в коментарі РБК-Україна розповів глава Держспоживслужби Києва Олег Рубан.

Він наголосив, що додаткові обмеження не стосуються продуктових магазинів, які можуть приймати відвідувачів з урахуванням чинних санітарних заходів. Що стосується роботи супермаркетів, то є деякі умови.

"Всі (товари, - ред.) дозволяється продавати. За умови, що 60% торгових площ зайнято продуктами харчування, лікарськими засобами, медичними виробами, засобами гігієни, зв'язку, ветеринарними препаратами, кормами, насінням або засобами захисту рослин", - заявив глава Держспоживслужби Києва.

А щодо роботи магазинів, які спеціалізуються на інших групах товарів, дозволяється їх продаж лише з адресною доставкою замовлень, без прийому відвідувачів. Це стосується, наприклад, і великих господарчих гіпермаркетів, які під час весняного локдауна намагалися обійти заборону на роботу за рахунок торгівлі, серед іншого, продуктами харчування.

Нині ж деякі популярні супермаркети перестрахувалися, заклеївши стрічкою усі товари, які нібито не потрапили до списку дозволених.

92 запитів за 0,256