Супермісяць 13 липня: як це явище вливає на людину. Що варто та не слід робити у такий день

today 13.07.2022 query_builder 11:08 remove_red_eye 375 bookmarks Новини

13 липня о 12 годині 9 хвилин Місяць перебуватиме в перигеї – максимально близькій до Землі точці орбіти. А вже за дев'ять з половиною годин, о 21 годині 38 хвилин, станеться супермісяць, повідомляє tsn.ua із посиланням на астроприхологиню Валентину Віттрок.

Супермісяцем називається момент, коли повний Місяць підходить до Землі на відстань ближче ніж 362 тисячі кілометрів. Зазвичай перигей і повний місяць (супермісяць) розходяться у часі на три дні, та буває й так, що вони збігаються один з одним, проте випадки, коли їх розділяють лише дев'ять годин, бувають доволі рідко.

Більше за інших вплив супермісяця відчують на собі представники кардинальних знаків – Раки, Козороги, Овни та Терези, а також ті, в гороскопі котрих розташований Місяць – саме вони візьмуть на себе основний енергетичний удар.

У цей час небажано робити хірургічні операції, сваритися з близькими людьми, влаштовувати вечірки з великою кількістю спиртного, ризикувати – у тому числі і під час воєнних операцій, вирушати в поїздки, підкорювати гірські вершини, вживати нові медичні препарати, вплив яких на організм ще не перевірений, та перевищувати їхнє дозування. Втім, нинішній супермісяць впливатиме на нас і позитивно – насамперед зростанням креативних здібностей та бажанням творити, створюючи справжні витвори мистецтва.

Цей час також сприятливий для ритуалів і шаманських церемоній: час у такі миті начебто стає пластичним, а вищі сили посилають людям величезну кількість інформації, якої вони потребують.

Потрібно збирати лікувальні трави, коріння та плоди, оскільки через сильну гравітацію вони вбирають у себе чарівні соки землі у подвійному, а то й у потрійному обсязі. Рекомендується також купувати великих домашніх тварин, купатися в природних водоймах, освідчуватися в коханні, надавати моральну та матеріальну підтримку нужденним, подавати милостиню, займатися волонтерством, очищувати житлові та робочі приміщення за допомогою ладану і свяченої води.

Фото: Credits із сайту tsn.ua

87 запитів за 0,163