Свавілля чиновників. Замість позашкільного закладу освіти – комп’ютерні ігри

today 27.11.2021 query_builder 12:19 remove_red_eye 637 bookmarks Новини

Ювенальні прокурори встановили, що посадові особи відділу освіти Баришівської районної державної адміністрації надали підприємцю в оренду приміщення закладу освіти, де облаштували такий собі платний клуб комп’ютерних ігор, інформує прокуратура Київської області.

Таке рішення чиновників суперечило вимогам законодавства про використання майна закладів освіти, яке має використовуватися виключно для потреб навчально-виховного процесу та за освітнім призначенням і порушує права дітей.

Відтак прокуратура звернулася до Господарського суду Київської області з позовною заявою про звільнення приміщення та повернення майна навчального закладу відділу освіти Баришівської РДА. Судом позов задоволено у повному обсязі.

Підприємець понад 3 роки відмовлявся виконувати рішення суду, відповідно заклад позашкільної освіти не мав можливості використовувати приміщення за призначенням.

За втручання Броварської окружної прокуратури закладу позашкільної освіти у смт Баришівка повернуто приміщення загальною площею майже 200 кв. м вартістю понад 800 тис гривень.

Фото з фейсбук-сторінки прокуратура Київської області

92 запитів за 0,193