Світовий банк та Мінфін уклали угоду про залучення $200 млн на проект прискорення інвестицій у сільське господарство

today 04.09.2019 query_builder 14:05 remove_red_eye 213 bookmarks Новини

Міністр фінансів України Оксана Маркарова та директор Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Сату Кахконен 28 серпня підписали Угоду про позику між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку щодо проєкту Програма прискорення приватних інвестицій у сільське господарство України. Сума позики становить 200 мільйонів доларів США, повідомляє пресслужба Мінфіну.

«Сільське господарство й український агробізнес загалом – це одна з ключових точок для підвищення продуктивності виробництва, підтримки економічного розвитку, і збільшення темпів зростання ВВП, що особливо важливо для нас як для Міністерства фінансів, - сказала Оксана Маркарова. - Україна, яку колись називали житницею Європи і яка зараз має потенціал стати глобальним постачальником продуктів для світу, потребує таких проектів, як цей, зокрема, для підготовки земельної реформи і прозорого відкриття ринку землі. Упевнена, його успішна реалізація стане хорошим прикладом для наступних проектів з іншими МФО, що дозволить нам збільшувати кількість інструментів для участі приватного бізнесу у розвитку агросектору».

Проєкт буде реалізовано рамках Стратегії сприяння залученню приватних інвестицій у сільське господарство на період до 2023 року, схваленої розпорядженням КМУ від 5 липня 2019 р. № 595. Він має на меті підтримати зусилля уряду України, зокрема Мінагрополітики, Мінрегіону, Мін‘юсту, Держгеокадастру, Держспоживслужби, спрямовані на створення сприятливого середовища для приватних інвестицій, зокрема малих і середніх підприємств, в секторі сільського господарства та агробізнесу.

92 запитів за 0,249