Тарас Шевченко єднає народи

today 08.08.2020 query_builder 16:10 remove_red_eye 272 bookmarks Новини

У поезії Тараса Шевченка не одне покоління українців знаходить наснагу, відраду у хвилини скорботи і радості, поштовх до боротьби за кохання і свободу.

Клубний заклад села Лука запрошує вокальні колективи фольклорно-етнографічного спрямування, сольних виконавців взяти участь у V Міжнародному проєкті - конкурсі "Тарас Шевченко єднає народи" у номінації «Наживо співана поезія».

Для участі у проєкті-конкурсі слід подати відеороботи тривалістю не більше 10 хвилин (два конкурсні виступи). Відеозйомка повинна проводитися без виключення і зупинки відеокамери, з початку і до кінця виконання твору. Вокальні твори слід виконувати наживо, під фонограму «-1», живий супровід або a cappella. Під час виконання програми інструментального жанру на відео повинні бути чітко видно руки, інструмент та особа виконавця.

Відеоматеріали та заявку на участь у проєкті треба надіслати на електрону адресу клубу села Лука: klub_luka@ukr.net до 24 серпня 2020 року включно.

Участь у фестивалі є безкоштовною.

Результати проєкту-конкурсу будуть оприлюднені на офіційній сторінці клубу села Лука у Facebook: https://www.facebook.com/klub.luka до 30 серпня 2020 року.

Для отримання положення та анкети-заявки для участі у проєкті-конкурсі звертайтеся за телефоном +38(093) 55-20-368 (Олександра).

92 запитів за 0,241