Торік у четвертому кварталі зросли капітальні інвестиції

today 26.02.2020 query_builder 08:46 remove_red_eye 72 bookmarks Новини

Торік у четвертому кварталі капітальні інвестиції зросли на 21,2% (у порівнянні з 4 кварталом 2018 року), загалом за результатами минулого року зростання освоєних капітальних інвестицій становило 15,5%.

Про це повідомила «Економічна правда» з посиланням на сторінку у Facebook міністра економіки Тимофія Милованова.

«Завдяки чому ми маємо такі показники? Продовжується реформування економіки, знижуються інвестиційні ризики, підвищується інвестиційна привабливість. Цифри - підтвердження, що це дійсно так», - написав міністр економіки.

Також він підкреслив, що основним джерелом фінансування капітальних інвестицій торік були власні кошти підприємств, які забезпечили найбільший внесок у їх зростання.

«Це підтримувалось позитивними фінансовими результатами у попередніх періодах та активним процесом модернізації підприємств, що відбувався у багатьох видах добувної та переробної промисловості.

Капітальні інвестиції важливі, адже це фундамент для розвитку підприємств та країни у цілому. Це та перебудова, «друге життя», яке мають отримати наші українські зношені до 60% основні засоби виробництва», - додав Т. Милованов.

92 запитів за 0,244