Трагічні наслідки масованої атаки 15.06 Київщини та Києва

today 15.06.2026 query_builder 07:09 remove_red_eye 8477 bookmarks Новини

На превеликий жаль, кількість загиблих у столиці зросла до чотирьох осіб. Також, за оновленими даними, станом на 05:40 15 червня у Києві відомо про 23 поранених, серед них — дитина, інформує Київська міська військова адміністрація.

Щодо ситуації на Київщині, Київська обласна військова адміністрація повідомляє: Уночі ворог масовано атакував Київщину. Проти мирних населених пунктів, звичайних домівок людей загарбник випустив ударні дрони, крилаті та балістичні ракети.

На жаль, постраждали троє людей, серед них — дитина.

У Бориспільському районі чоловік отримав різані рани стопи, у жінки — струс головного мозку. У хлопця 2011 року народження медики діагностували гостру реакцію на стрес.

Усім постраждалим необхідну допомогу надали на місці.

Наслідки ворожої атаки зафіксовані у п’яти районах області.

У Броварському районі пошкоджено багатоповерховий житловий будинок, три легкові автомобілі та складські приміщення.

У Вишгородському районі пошкодження зафіксовані на території приватного домоволодіння.

У Фастівському районі сталася пожежа приватного будинку, пошкоджено автомобіль.

У Бучанському районі пошкоджено складські приміщення.

У Бориспільському районі також пошкоджено приватний житловий будинок.

На місцях подій працюють усі необхідні оперативні служби. Триває фіксація наслідків атаки та ліквідація пошкоджень.

Усім мешканцям, чиє житло постраждало внаслідок ворожого обстрілу, буде надано необхідну допомогу.

Дякуємо нашим захисникам неба, рятувальникам, поліцейським, медикам, працівникам комунальних служб, представникам місцевого самоврядування та всім, хто від перших хвилин після атаки працює заради безпеки людей, допомагає постраждалим і повертає громади до звичного життя. Фото з Київщини, офіційні - поліції Київської області:

.

Командування повітряних сил ЗСУ пише: ЗБИТО/ПОДАВЛЕНО 632 ЦІЛІ: 50 РАКЕТ ТА 582 ВОРОЖІ БПЛА. У ніч на 15 червня (з 18:00 14 червня), противник завдав масованого комбінованого удару по Україні із застосуванням ударних БпЛА, ракет повітряного, наземного базування різних типів.

Основний напрямок удару – Київ. Також ракетами атаковано Дніпро та Харків. Усього радіотехнічними військами Повітряних Сил зафіксовано 681 засіб повітряного нападу – 70 ракет і 611 БпЛА різних типів:

- 6 протикорабельних ракет 3М22 "Циркон" (райони пусків – ТОТ АР Крим);

- 34 балістичні ракети Іскандер-М/С-400 (райони пуску – Брянська, Курська обл., - рф);

- 30 крилатих ракет Х-101/Іскандер-К (райони пусків – Вологодська, Курська обл., - рф);

- 611 ударних БпЛА типу Shahed, Гербера, Італмас, баражуючих боєприпасів "Бандероль", дронів-імітаторів типу "Пародія" (із напрямків: Брянськ, Курськ, Орел, Міллерово, Приморсько-Ахтарськ – рф., Гвардійське, Чауда, ТОТ АР Крим).

Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.

За попередніми даними, станом на 08:00, протиповітряною обороною збито/подавлено 632 цілі – 50 ракет та 582 безпілотники різних типів:

- 5 протикорабельних ракет 3М22 "Циркон";

- 15 балістичних ракет Іскандер-М/С-400;

- 30 крилатих ракет Х-101/Іскандер-К;

- 582 ворожих БпЛА різних типів.

За попередньою інформацією, станом на 08.00 зафіксовано влучання 20 балістичних ракет та 27 ударних БпЛА на 42 локаціях, а також падіння збитих (уламки) БпЛА на 12 локаціях. Тримаймо небо! Разом – до перемоги!

87 запитів за 0,131